Chalet Strachan je Pet Friendly

Rozmýšľate nad dovolenkou aj so svojim domácim miláčikom? A stále narážate na to, že buď vás rovno odmietnu, alebo v tom lepšom prípade vášho psíka nejak strpia? Hoďte tieto starosti za hlavu a príďte k nám do Chalet Strachan Ždiar. Naše zariadenie je totiž Pet Friendly.

U nás vášho psíka radi privítame a postaráme sa o to, aby ste si spoločne pobyt užili. Pozrime sa teda na to, ako dovolenkovať v Chalet Strachan so psom.

Ubytovanie
Ak sa ku nám chystáte so psíkom, dajte nám to dopredu vedieť, aby sme mu prichystali pohodlné miesto na spanie, uteráčik na obtretie labiek. Najlepšie aj rasu a veľkosť, aby mal všetko na mieru. Z hygienických dôvodov totiž psík nemôže spať a behať po posteliach.

Stravovanie
To, čo váš psík zjesť môže a čo nemôže, viete najlepšie vy. Preto stravovanie a výber menu nechávame na vás. V Chalet Strachan však nájdete misku na vodu a ako pozornosť od nás vás bude čakať malá psia pamlska.

Ďalšie podmienky
Chalet Strachan je Pet Friendly, to znamená, že sme pripravení privítať vášho miláčika. Nie sme však psí hotel, starostlivosť a zodpovednosť za vášho psíka je počas celého pobytu na vás.

Rezervujte si ubytovanie v Chalet Strachan aj so svojim psíkom.