Aktivity letné

Strachankovo pod Belianskymi Tatrami je to pravé miesto na oddych, zábavu a dobrodružstvá pre deti aj rodičov.
E-bike Strachan
3,2 km ďaleko
Požičajte si odpružený e-bike s dojazdom až 100km a vydajte sa objavovať Belianske Tatry alebo Ždiar a jeho okolie.
Užite si nové detské atrakcie, ktoré sa nachádzajú na Strednici. Bungee trampolína, kolotoč alebo skákací hrad? Každý si nájde to svoje.
Adventure Minigolf Ždiar
4,1 km ďaleko
Adventure Minigolf ponúka 9 minigolfových dráh a výbornú zábavu pre celú rodinu. Na deti tiež čaká trampolína, preliezačky či lezecká stena.
Trasa o dĺžke viac ako 600m Vás prevedie druhovo pestrým lesom, kde na Vás čakajú rôzne prekvapenia či nástrahy a hlavne krásne výhľady.
Kráľovstvo lesa
11 km ďaleko
Kráľovstvo lesa Bachledka je dobrodružné exteriérové lesné detské ihrisko pre celú rodinu plné drevených preliezačiek, hojdačiek a ihrísk.
Galéria Dobrá Hračka
15 km ďaleko
Miesto, kde deti nájdu množstvo interaktívnych hier a atrakcií, naučia sa dopravné predpisy, vyskúšajú si rôzne hračky a okúsia nástrahy rôznych povolaní.
TrickLandia
28 km ďaleko
TrickLandia je miesto, kde zažijete jedinečné putovanie Slovenskom v galérii trick-artu a optických ilúzií a vytvoríte si nezabudnuteľné spomienky.
Poliankovo
24 km ďaleko
Digitálna galéria spája umenie s modernými technológiami ako je virtuálna realita, 3D projekcie, rozšírena realita, hologram, tieňohra a podobne.
Pedal Planet
27 km ďaleko
Pedal Planet patrí k jednej z najväčších súkromných zbierok šliapacích autíčok v Európe. Objavte svet malých áut pre veľkých dobrodruhov.
Ski Museum
15 km ďaleko
Expozícia múzea zachytáva na ploche takmer 300 m² históriu vzniku a vývoja tatranských zimných športov od počiatku tatranských osád.
Monkova dolina
6 km ďaleko
Krásou Belianskych Tatier a Monkovej doliny prevedie každého návštevníka jediný turisticky značený Náučný chodník Monkova dolina.
Chata Plesnivec
8 km ďaleko
Chata Plesnivec (1290 m) sa nachádza v Belianskych Tatrách v závere Doliny Siedmich prameňov. Je to jediná vysokohorská chata na území Belianskych Tatier.
Belianska jaskyňa
5,5 km ďaleko
Belianska jaskyňa patrí medzi najkrajšie a najviac navštevované sprístupnené jaskyne na Slovensku (trvanie prehliadky trvá cca 70 minút).
Kaštieľ Strážky
19 km ďaleko
Stále expozície v priestoroch kaštieľa približujú najmä diela Ladislava Mednyánszkeho, zbierky historickej knižnice a mobiliár kaštieľa.
Múzeum Ždiarsky dom
4 km ďaleko
Toto jedinečné múzeum predstavuje pôvodnú architektúru, interiér, pôvodné vybavenie izieb a kroje Goralov žijúcich pod úpätím Belianskych Tatier.
Spider Park
5 km ďaleko
Lanový Park sa nachádza pod Belianskou jaskyňou v Tatranskej kotline a môžete si v ňom zaliezť, chodiť po vode alebo sa len tak poprechádzať po parku.
Stone Art Gallery
6 km ďaleko
Galéria vystavuje diela umeleckého sklára zo Ždiaru, Jána Zoričáka, ktorý patrí medzi najvýznamnejších slovenských, ale aj francúzskych sklárov.
Ľubovniansky hrad
44 km ďaleko
Preslávil sa stretnutiami kráľov, ukrývaním poľských korunovačných klenotov a väznením Mórica Beňovského, šľachtica, cestovateľa a kráľa Madagaskaru.
Kežmarský hrad
19 km ďaleko
Je jediným úplne zachovaným hradom na Spiši, ktorý sa zapísal do dejín tatranskej turistiky ako východisko prvého turistického výletu do Vysokých Tatier.
Navštívte kláštor, kde žil legendárny "Lietajúci" Cyprián. Dozviete sa tiež aj o kartuziánskych a kamaldulskych mníchoch, ktorí tu našli útočisko a pokojné miesto na rozjímanie.
Splav Dunajca
41 km ďaleko
Jednou z najväčších atrakcií regiónu Zamaguria je splavovanie rieky Dunajec na drevených pltiach v nádhernej prírodnej scenérii Pieninského národného parku.
Kostol sv. Anny
15 km ďaleko
Netypický drevený kostolík v Tatranskej Javorine v štýle ľudovej architektúry dal postaviť knieža Hohenlohe v rokoch 1902-03.
Zámoček Hohenlohe
16 km ďaleko
Zámoček pruského kniežaťa je národnou kultúrnou pamiatkou a využíva sa na reprezentačné účely pod správou Kancelárie prezidenta SR.
Sledujte nás na Instagrame
@chaletstrachan Zobraziť Instagram